Events calendar

Jump to Day
« NovemberDecember 2017January »
SunMonTueWedThuFriSat
       
262728293012
9amU9 Mixed - 2017 - WOOTTON U EDGE FESTIVAL
 
 
 
7:30pmMen's Club Training training
 
11amLadies 4th XI Vs Chippenham 3s
10amU8 - 2017 - FIDELIUS JUNIOR LEAGUE
 
 
 
 
 
12:30pmMen's A Team Vs FIREBRANDS
10amU9 Mixed - 2017 - FIDELIUS JUNIOR LEAGUE
 
 
 
 
 
12:30pmMen's C Team Vs CARDIFF UNVERSITY A
10amU16 Boys Badger Vs YATE BADGERS
 
 
 
 
 
12:30pmLadies 5th XI Vs Bath Uni 5s
10:45amU12 Girls - 2017 - WOTTEN-U-EDGE EVENT
 
 
 
 
 
1pmLadies 2nd XI Vs Westberries
11amU16 Girls Vs BRUTON
 
 
 
 
 
1:30pmMen's D Team (Uni) Vs CHIPPENHAM
12:30pmU14 Girls 'Hawks' Vs TEAM BATH BUCCANEERS EAGLES
 
 
 
 
 
1:30pmMen's E Team Vs WESTON-S-MARE
12:30pmU14 Girls 'Eagles' Vs TEAM BATH BUCCANEERS HAWKS
 
 
 
 
 
2pmMen's B Team Vs BRISTOL UWE
1:45pmMen's B Team Vs TAUNTON VALE (SOMERSET CUP)
 
 
 
 
 
2:30pmMen's G Team Vs SHEPTON MALLET B
 
 
 
 
 
3:30pmMen's F Team Vs BRISTOL & WEST B
2pmMen's 1st XI Vs HAVANT
 
 
 
 
 
 
4pmU11 Boys -2017 - WOTTEN-U-EDGE EVENT
 
 
 
 
 
 
       
3456789
10amU12 Boys - 2017 - FIDELIUS JUNIOR LEAGUE
 
 
 
7:30pmMen's Club Training training
7pmU16 Boys Indoor Vs TBB Ladies Indoor Team
11amMen's B Team Vs SWINDON
10amU12 Girls - 2017 - FIDELIUS JUNIOR LEAGUE
 
 
 
 
 
12:30pmMen's E Team Vs TAUNTON CIVIL SERVICE
11:30amU14 Girls 'Hawks' Vs CIRENCESTER A (AVON LEAGUE )
 
 
 
 
 
12:30pmMen's G Team Vs UNIVERSITY OF BATH 6THS
 
 
 
 
 
1:15pmMen's C Team Vs BRISTOL UWE
 
 
 
 
 
1:30pmMen's F Team Vs WEST WILTS A
1:30pmU16 Boys Badger Vs WESTBURY UNITED BANKS BADGERS
 
 
 
 
 
2pmMen's A Team Vs PLYMOUTH MARJON
2pmU16 Girls Vs CLIFTON ROBINSONS A (AVON LEAGUE)
 
 
 
 
 
3:30pmMen's D Team (Uni) Vs WESTBURY UB A
2:15pmU14 Boys Vs FIREBRANDS (FIREBRANDS LEAGUE)
 
 
 
 
 
 
3pmU14 Boys B Vs WESTON-S-MARE (AVON LEAGUE)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
10111213141516
9:15amLadies 1st XI - SITEC INDOOR
 
 
 
7:30pmMen's Club Training training
 
9:55amMen's 1st XI - SITEC INDOOR
 
 
 
 
 
11amMen's C Team Vs SWINDON
10amU11 Boys -2017 - FIDELIUS JUNIOR LEAGUE
 
 
 
 
 
11amLadies 4th XI Vs City of Bath
10amU11 Girls - 2017 - FIDELIUS JUNIOR LEAGUE
 
 
 
 
 
12:15pmMen's E Team Vs WOOTON BASSETT
 
 
 
 
 
12:30pmMen's D Team (Uni) Vs CLIFTON ROBINSONS B
2:15pmU18 Girls - WEST INDOOR CUP
 
 
 
 
 
1pmMen's B Team Vs WEST WILTS
3pmU14 Boys 2017 Vs CLIFTON ROBINSONS A (AVON LEAGUE)
 
 
 
 
 
2pmMen's F Team Vs WOOTON BASSETT A
4pmU16 Girls B Vs WOTTON-U-EDGE (AVON LEAGUE)
 
 
 
 
 
4:30pmMen's G Team Vs CHIPPENHAM D
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
17181920212223
 
 
 
 
 
 
10:05amLadies 1st XI - WEST INDOOR CUP
 
 
 
 
 
 
10:05amU16 Boys Indoor - WEST INDOOR CUP
 
 
 
 
 
 
12:30pmU14 Girls 'Eagles' Vs WILTSHIRE U14 GIRLS
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
24252627282930
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
31123456
 
 
 
 
 
 
10amLadies 5th XI Vs Salisbury
 
 
 
 
 
 
11amLadies 4th XI Vs Marlborough 2s
 
 
 
 
 
 
11:30amMen's F Team Vs WEST WILTS A
 
 
 
 
 
 
11:30amLadies 3rd XI Vs Marborough
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2pmCancelled Men's A Team Vs CITY OF BATH
 
 
 
 
 
 
2pmMen's E Team Vs TAUNTON CIVIL SERVICE
 
 
 
 
 
 
3:30pmCancelled Men's G Team Vs CITY OF BATH C
 
 
 
 
 
 
3:30pmCancelled Ladies 3rd XI Vs TBC (Maybe Buccs 2s)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sponsors Area